Spellbound to połączenie Stardew Valley i Harry’ego Pottera

388 0
Stardew Valley to znakomita i piękna produkcja, która pokazuje, że nie tylko gry z gigantycznym budżetem mogą osiągać sukces. Za Stardew Valley stoi tak naprawdę jeden człowiek – Eric Barone, któremu w wydaniu gry pomogło studio ChuckleFish – pracujące obecnie nad nowym projektem – Spellbound.

Spellbound

Spellbound to połączenie rozgrywki znanej z Stardew Valley i książkowej serii o Harrym Potterze. Podczas rozgrywki trafimy do szkoły czarodziejów gdzie będziemy musieli uczęszczać na zajęcia, ważyć mikstury, uczyć się nowych zaklęć oraz oczywiście budować relacje z innymi uczniami. Spellbound ma być swoistą symulacją życia młodego maga.

Oczywiście oprócz obowiązków będzie też miejsce na rozrywkę. Stojący na czele ChuckleFish – Finn Brice, zdradził, że gracze otrzymają możliwość tworzenia magicznych istot, a opanowane do perfekcji zaklęcia będziemy mogli wypróbować w wielopoziomowych lochach. Twórca zdradził również, że randkowanie w Spellbound może nas mocno zaskoczyć.

Niestety nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *