Sony traci Days Gone, premiery exclusive’a przesunięta!

298 0
Days Gone miał być jedną z największych tegorocznych premier na PlayStation 4, niestety wcześniejsze plotki o przesunięciu premiery potwierdziło dzisiaj oficjalnie Sony.

Days Gone już na pewno nie zadebiutuje w bieżącym roku kalendarzowym, Sony w krótkim komunikacie potwierdziło, że gra trafi na rynek najwcześniej w 2019 roku. Więcej informacji na temat daty premiery mamy poznać wkrótce. Jaka jest przyczyna tak dużej „obsuwy”? Tego niestety nie ujawniono.

Cała spraw zaczyna wyglądać dość podejrzanie. Days Gone było mocno reklamowane przez Sony, a na ostatnich targach E3 jeden z przedstawicieli Sony – Shawn Layden, zapewniał nas, że w Days Gone zagramy w pierwszej połowie 2018 roku. Tymczasem, w najlepszym wypadku, gra zaliczy 12 miesięczne opóźnienie, co może świadczyć o poważnych problemach produkcji.

Strata Days Gone to poważny cios dla Sony i PlayStation 4. Choć japoński producent wciąż ma w zanadrzu kilka ciekawych premier, to jego rozkładówka na ten rok nie wygląda już tak imponująco. Co Wy o tym sądzicie? Czekaliście na Days Gone?

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Oszustwa na TikToku

Posted by - 8 września 2022 0
TikTok nadal szokuje, bijąc kolejne rekordy popularności. Serwis w czerwcu 2022 roku osiągnął w Polsce poziom ponad 12,5 miliona użytkowników.…

AB z nowym klientem

Posted by - 29 marca 2019 0
Co prawda nie jest to skala OPPO, ale i tak dystrybutor z Magnic pochwalił się pozyskaniem kolejnego partnera. Z początkiem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *