Smartfon z czytnikiem linii papilarnych

177 0

E3-Sign

Allview Mobile zaprezentował najnowszy model E3 Sign. To urządzenie z czytnikiem linii papilarnych (wcześniej producent zapowiadał jego debiut na ostatni tydzień lutego)

E3 Sign gwarantuje bezpieczeństwo informacji dzięki opcji zablokowania za pomocą odcisków palców. Dodatkową ochronę stanowi tryb gościa, który umożliwia zablokowanie dostępu do niektórych aplikacji osobom trzecim, używających smartfona.    

Allview E3 Sign             

Dzięki domyślnej aplikacji i czujnikom podczerwieni można kontrolować inne urządzenia, na przykład telewizor. Smartfon posiada funkcję kontroli za pomocą gestów i tryb ochrony przeciwdotykowej, który zapobiega przed niechcianym odblokowaniem urządzenia, gdy pozostaje ono w torbie lub w kieszeni.  Szybki dostęp do funkcji i aplikacji zapewnia wielozadaniowe okno w tle, za pomocą którego można włączyć najczęściej używane aplikacje, jak odtwarzacz muzyki.                

E3 Sign to smartfon Dual SIM. Posiada wyświetlacz IPS OGS 5,5” o rozdzielczości 1280x720px, który chroniony jest warstwą szkła odpornego na zarysowania. Sercem smartfona jest procesor Quad Core, wspomagany przez system operacyjny Android 4.4, KitKat, 2 GB pamięci RAM i kartę graficzną MALI400.  Główny aparat ma 8MP, posiada wiele dodatkowych funkcji. Należą do nich HDR, Gumka, Najpiękniejsza twarz i nagrywanie Full HD. Zdjęcia można segregować w podfoldery i wyświetlać je na różne sposoby, na przykład w trybie filmu lub w trybie siatki. Natomiast dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi NXP, E3 Sign jest idealnym wyborem dla osób, które używają smartfona do słuchania muzyki.  

SIGN                         

Allview E3 Sign dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 899 zł. W opakowaniu, oprócz standardowego wyposażenia, znajduje się również ochronna obudowa.

źródło: Allview

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *