Słuchawki Plantronics z certyfikatem DECT Forum

125 0

Plantronics savi_w720

Sprzęt do komunikacji powinien być niezawodny, funkcjonalny ale także bezpieczny w użytkowaniu, szczególnie w obszarze poufności rozmowy. Dlatego Forum DECT, zrzeszające producentów rozwiązań bezprzewodowych do zastosowań biznesowych, postanowiło wyodrębnić osiem czynników, które możliwie wysoko podniosą standardy bezpieczeństwa biurowej słuchawki.

– Jednym ze znaków jakości słuchawek Plantronics jest odpowiadanie na potrzeby użytkowników w zakresie funkcjonalności. I właśnie dlatego każdy produkt Plantronics, przed wypuszczeniem na rynek, zostaje poddany testom na zgodność ze standardami różnorodnych organizacji dbających o środowisko i rozwój technologii bezprzewodowych, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Gama bezprzewodowych słuchawek Plantronics DECT z rodziny Savi 700, 400 oraz CS500 otrzymała jako pierwsza na rynku od stowarzyszenia DECT Forum certyfikat bezpieczeństwa DECT w ośmiu kategoriach, z których najważniejsze to: uwierzytelnianie, szyfrowanie, zestawienie połączenia, postęp rozmowy i jej zakończenie – wylicza Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w KONTEL, jedynej firmie zajmującej się dystrybucją tych rozwiązań Plantronics w Polsce.

Legendarna seria bezprzewodowych urządzeń Plantronics z rodziny Savi oraz CS wpisuje się w nowy standard słuchawek biznesowych oferując bezprzewodowy zasięg DECT do 120 metrów – zarówno przy połączeniu z komputerem PC, smartfonem czy biurkowym telefonem. Usprawniona konstrukcja oraz poprawione wzornictwo charakteryzujące się ułatwioną obsługą, sprawiają że urządzenia spod znaku Plantronics są najlepiej sprzedającymi się produktami biurowymi od ponad dekady.

Plantronics savi_w740_c

Produkty z serii Savi 700 są najbardziej inteligentnymi zestawami słuchawkowymi na rynku, oferującymi obsługę wielu urządzeń, umożliwiając przy tym różne opcje noszenia słuchawki.

Seria Savi 400 oferuje te same możliwości dla użytkowników aplikacji softphone’owych i Unified Communications wymagających tylko połączenia z komputerem przez USB. Z kolei CS500 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników telefonów nabiurkowych.

– Wdrożenie programu zaostrzonej certyfikacji pozwala producentom sprzętu pracującego w oparciu o protokół DECT na oferowanie swoim klientom wyłącznie sprawdzonych rozwiązań spełniających rygorystyczne kryteria w zakresie bezpieczeństwa – powiedział Andreas Zipp, prezes organizacji DECT Forum.

Plantronics savi_w745

Obecni klienci mogą zaktualizować swoje zestawy Savi zmieniając ich firmware za pomocą oprogramowania Plantronics Hub.

Gama certyfikowanych produktów DECT Plantronics znajduje się tutaj

źródło: Plantronics

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *