Skype for Business dostępny w serii matryc dźwiękowych ClearOne Converge Pro 2

343 0
Firma ClearOne wprowadziła bezpłatną aktualizację systemu, która umożliwia wykorzystanie Skype for Busienss w serii matryc dźwiękowych CONVERGE Pro 2 DSP 48 V, 128 V i 128 V. Dzięki temu nawiązywanie połączeń telefonicznych, jak i Skype może się odbywać bez udziału komputera, bezpośrednio z poziomu matrycy.

ClearOne CONVERGE Pro 2 to jedna z najbardziej zaawansowanych platform audio DSP do zastosowań do celów konferencyjnych i nagłośnieniowych. Skype for Business w matrycach dźwiękowych CONVERGE Pro 2 jest dostępny poprzez bezpłatną aktualizację oprogramowania software i firmware i nie wymaga żadnych zmian w sprzęcie. Działa zarówno z chmurowym Office 365, jak i Skype for Business zainstalowanych na serwerach użytkownika. Umożliwia on konferencje audio typu punkt w punkt – „1:1”, wielostronne konferencje audio i dostęp do pełnej historii połączeń. Dodatkowo niedawno premierę miał CONVERGE Pro 2 Dialer nowy panel dotykowy oraz aplikacja na Android do zarządzania funkcjami matryc. CONVERGE pro 2 może działać w dwóch trybach: VoIP lub Skype for Business.

„CONVERGE Pro 2 z wbudowanym klientem Skype for Business zapewnia użytkownikom jeszcze szersze wykorzystanie posiadanych profesjonalnych systemów audiokonferencyjnych. Wszystkie urządzenia CONVERGE Pro 2 osiągają bardzo dobre wyniki w pomieszczeniach o różnej wielkości, dowolnej akustyce i dowolnym zastosowaniu, a wprowadzone ulepszenie systemu integruje go ze wszystkimi wyjątkowymi korzyściami, jakie ma do zaoferowania klientom Skype for Business.” – Durai Ramachandiran, Dyrektor ds. Zarządzania Linią Produktu ClearOne.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *