Składany smartfon od Apple zobaczymy najwcześniej w 2020 roku

427 0
Składane smartfony bez wątpienia rozpalają naszą wyobraźnię. Wiadomo, że m.in. Samsung pracuje nad tego typu urządzeniem, okazuje się, że Apple również poczyniło już pierwsze kroki w kierunku stworzenia składanego iPhone’a.

Apple nie zamierza niczego ułatwiać konkurencji. Składany smartfon jest w planach amerykańskiego giganta, jednak jak donosi analityk jednego z największych banków na świecie – Bank of America, Apple pokaże nam swoje urządzenie najwcześniej w 2020 roku.

Składane smartfony zapowiadają się na kolejny przełom i trend w branży. Po podwójnych aparatach, ekranach FullView i asystentach SI niebawem przyjdzie czas na elastyczne smartfony. Pytanie brzmi czy rok 2020 to aby nieco nie za wcześnie. Konstrukcja takiego urządzenia wymaga zupełnie innych podzespołów niż obecne smartfony, a ich koszt produkcji może się jeszcze przez długi czas okazać za duży aby tego typu sprzęt trafił do masowej produkcji.

Co o tym sądzicie? W 2020 to realna data wprowadzenia składanych smartfonów?

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *