Shadow of The Tomb Raider – Nowa część przygód Lary Croft nadchodzi!

276 0
Na oficjalnej stronie serii Tomb Raider trwa tajemnicza odliczanie, które może sugerować, że już jutro doczekamy się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony przygód Lary Croft. Jednak dociekliwi fani już teraz odkryli kilka ciekawych informacji, w tym datę premiery!

W kodzie źródłowym strony odnaleziono, że Shadow of The Tomb Raider będzie zwieńczeniem historii młodej Lary Croft. Co więcej kod ujawnia również konkretną datę premiery gry, a ta ma nastąpić już 14 września 2018 roku! Platformy docelowe to: Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Przygody słynnej pani archeolog zostały zrestartowane w 2013 roku za sprawą „Tomb Raider” przygotowanego przez studio Crystal Dynamics Kontynuacja przygód młodej Lary Croft nastąpiła w 2015 roku za sprawą „Rise of the Tomb Raider”, również przygotowanego przez Crystal Dynamics. Niestety nie wiadomo kto pracuje nad „Shadow of The Tomb Raider”. Możliwe, że są to twórcy poprzednich części, jednak należy pamiętać, że studio pracuje obecnie nad nowym, nie ogłoszonym jeszcze, tytułem i produkcją z superbohaterami z uniwersum Marvela.

Czekacie na nowego Tomb Raidera?

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowy inkBOOK Focus

Posted by - 17 maja 2021 0
Nowy czytnik e-książek to model z ekranem o przekątnej 7,8 cala (na którym wyświetlane jest o 30% więcej treści niż…

Flagowiec 5G od LG

Posted by - 26 lutego 2020 0
Koreański producent zaprezentował model V60 ThinQ 5G, czyli najnowszą odsłonę smartfona z serii V. Urządzenie jest gotowe do współpracy z…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *