„Serial Cleaner” trafi na Nintendo Switch!

360 0
Przedstawiciele studia iFun4all poinformowali, że ich przebojowa produkcja – „Serial Cleaner” ukaże się na konsoli Nintendo Switch!

„Serial Cleaner” to znakomita produkcja krakowskiego studia iFun4all. Pierwotnie gra zadebiutowała w lipcu bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach. Jeszcze w tym roku gra trafi na najnowszą konsolę Nintendo.

„Razem z wydawcą, Curve Digital, znamy potencjał „Serial Cleanera” i doskonale wiemy, że możliwości sprzedaży, a co z tym związane rentowność tytułu nie kończy się na trzech, uznawanych dotychczas za główne, platformach. Stąd decyzja o wejściu z „Serial Cleanerem” na najchętniej obecnie kupowaną konsolę – mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all.

Jak podkreśla prezes iFun4all, zdecydowana większość przychodów ze sprzedaży gry na Switchu trafi do spółki już od dnia premiery. Tytuł ukaże się na Nintendo Switch w cenie 14,99 euro / 11,99 funtów.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *