Seagate przedstawia wytrzymały dysk zewnętrzny – LaCie DJI Copilot

292 0
Połączone siły firm: Seagate oraz DJI (producent dronów) przygotowały dla nas zaawansowany dysk zewnętrzny – LaCie DJI Copilot.

LaCie DJI Copilot
LaCie DJI Copilot

Jak przystało na dysk zewnętrzny – LaCie charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją odporną na zachlapania, kurz i upadki. LaCie DJI Copilot pozwali nam transmisję danych bezpośrednio na dysk z karty SD,aparatu lub smartfonu. To oznacza, że nie ma potrzeby podłączenia komputera, żeby dokonać kopii zapasowej. Aby przejrzeć zdjęcia lub wideo wystarczy wykorzystać swój telefon lub tablet, a dzięki aplikacji BOSS (Backup On Set Solution) możliwe jest zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie wszystkich plików z poziomu urządzenia mobilnego po podłączeniu go do dysku. Co więcej, o postępie transmisji danych z aparatu na dysk informuje wbudowany wyświetlacz, który wskazuje także poziom naładowania baterii oraz dostępną przestrzeń dyskową. LaCie DJI Copilot może pełnić także funkcję powerbanku dla podłączonych urządzeń mobilnych.

W dniu premiery dostępna będzie wersja dysku o pojemności 2 TB co, zdaniem producenta, pozwoli nam na przechowywanie 65 godzin nagrań wideo 4K 30fps i ponad 20 tysięcy zdjęć w formacie RAW. LaCie DJI Copilot jest również objęty 3 letnim planem Rescue Data Recovery Services – usługi odzyskiwania danych. Dysk LaCie DJI Copilot trafi do sprzedaży wiosną tego roku, w sugerowanej cenie 1749 złotych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Kolejne nowości w T-Mobile

Posted by - 27 czerwca 2019 0
Madżentowy operator nie ustaje we wprowadzaniu zmian. Ledwo co wczoraj ogłosił coś zupełnie nowego, a dziś przedstawia „lifting” dotychczasowych propozycji.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *