Seagate prezentuje rewelacyjne wyglądający dysk zewnętrzny inspirowany Sea of Thieves

408 0
Już 20 marca będziemy mogli sięgnąć po butelki z rumem i z szantami na ustach zanurzyć się w świat najnowszej produkcji studia Rare – Sea of Thieves. Z tej okazji Seagate wraz z twórcami gry oraz Microsoftem przygotował edycję limitowaną swoich dysków gamingowych dedykowanych konsoli Xbox One. Co tu dużo pisać, są piękne!

Seagate Sea of Thieves Game Drive
Seagate Sea of Thieves Game Drive

Dyski Seagate Sea of Thieves Game Drive do konsoli Xbox One będą dostępne wyłącznie w wersjach o pojemności 2TB, co powinno nam wystarczyć na przechowanie nawet 40 dużych tytułów (o rozmiarze około 50GB). Dysk został wyposażony w szybkie złącze USB 3.0, pozwalające na uruchamianie gier równie szybko co tych, zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Dodatkowo, dzięki funkcji „plug and play”, możliwe jest podłączenie dysku do dowolnej konsoli Xbox.

Pomijając już sprawy techniczne to dysk może pochwalić się niesamowitym designem. Obudowa utrzymana jest w ciemnofioletowej kolorystyce z widocznym logo gry w jej centralnym punkcie.

Co więcej, przy zakupie dysku możemy liczyć na pakiet dodatków, takich jak: miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass oraz unikatowy garłacz „Midnight Blunderbuss” do wykorzystania w grze.

Dysk Seagate Sea of Thieves Game Drive wyceniono na 349 złotych, do sprzedaż trafi wraz z dniem oficjalnej premiery gry Sea of Thieves, czyli 20 marca. Jeśli jesteście zainteresowani to musicie być czujni bowiem ilość dysków będzie mocno ograniczona (jak przystało na limitowaną edycję).

Seagate Sea of Thieves Game Drive
Seagate Sea of Thieves Game Drive

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *