Sea of Thieves – Poznaliśmy wymagania sprzętowe

340 0
Choć o Sea of Thieves najczęściej słyszymy jako o grze na wyłączność konsoli Xbox One, to należy pamiętać, że najnowsza produkcja studia Rare zadebiutuje również na PC-tach z systemem Windows 10. Twórcy przedstawili dzisiaj wymagania jakie musi spełniać nasz PC jeśli chcemy zagrać w Sea of Thieves.

Jeśli nie mamy zbyt dużych wymagań i wystarczy nam rozdzielczość 540p i 30 klatek na sekundę to nasz sprzęt musi posiadać: procesor Intel Iris Pro Graphics 6200 lub Iris 540, 4GB pamięci RAM oraz zintegrowany układ graficzny. Wymagane jest również co najmniej 60 GB wolnej przestrzeni na dysku i DirectX 11.

Aby osiągnąć najwyższą jakość obrazu, a więc taką w rozdzielczości 4K i 60 k/s to potrzebna będzie nam naprawdę potężna maszyna. PC zdolny „udźwignąć” taką oprawę musi być wyposażony w procesor Intel i7 4790 lub AMD Ryzen 5 1600, 16 GB RAM-u oraz kartę graficzną Nvidia GTX 1080 TI lub AMD Radeon RX Vega 64.

Sea of Theives zadebiutuje już 20 marca zarówno na konsoli Xbox One jaki i PC-tach.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Zabawa zaczyna się nocą

Posted by - 16 grudnia 2015 0
Na polski rynek trafił smartfon Wiko FEVER, którego fluorescencyjna obudowa pochłania światło dzienne, by później, stopniowo uwalniać je po zmroku.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *