Samsung organizuje konkurs, w którym do wygrania jest Galaxy S9!

1896 0
Samsung, z okazji polskiej premiery smartfonów Galaxy S9 i S9+, przygotowała konkurs, w którym wygrać można najnowsze flagowce tej marki. Wystarczy, że przedstawicie swój pomysł na wykorzystanie trybu nagrywania Super Slow-mo.

Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9

Konkurs jest elementem akcji promującej polską premierę Galaxy S9 i S9+, która odbędzie się w 9 największych galeriach handlowych w Polsce. Strefy marki Samsung pojawią się m.in. w warszawskiej Arkadii, wrocławskiej Magnolii czy poznańskim Starym Browarze. Każdy kto zdecyduje się je odwiedzić może wygrać jeden z dziewięciu egzemplarzy Galaxy S9+. Wystarczy, że pokażecie jak, w kreatywny i pomysłowy sposób, można wykorzystać funkcję Super Slow-mo.

Strefy Samsunga to jednak nie tylko okazja do wygrania flagowca. Na stoiskach firmy będzie można również w praktyce doświadczyć głównych benefitów Galaxy S9 i S9+, w tym aparatu ze zmienną przysłoną, trybu Super Slow-mo, a także stworzyć swój personalny avatar 3D, korzystając z funkcji Emoji AR.

Dokładne informacje o konkursie, zasady oraz regulamin dostępne będą w strefach marki Samsung. Konkurs potrwa do 3 kwietnia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do 5 kwietnia 2018.

Terminy i miejsca wystawienia konkursowych stref Samsunga:

16-17 marca – Arkadia (Warszawa), Złote Tarasy (Warszawa), Silesia (Katowice);

24-25 marca – Galeria Bałtycka (Gdańsk), Stary Browar (Poznań), Galeria Biała (Białystok);

29-30 marca – Galeria Mokotów (Warszawa), Galeria Krakowska (Kraków), Galeria Magnolia (Wrocław).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Oukitel U7 Plus Oficjalnie!

Posted by - 27 lipca 2016 0
Chiński producent zdecydował się nas dzisiaj zaskoczyć wiadomością o Oukitel U7 Plus, ciekawym smartfonie w rewelacyjnej cenie. Oukitel U7 Plus…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *