Samsung Experience 9.0 dla Galaxy S8 i S8+ już dostępne

1031 0
Polski oddział Samsung’a poinformował, że już od dzisiaj użytkownicy smartfonów Galaxy S8 i S8+ mogą wypróbować beta wersję najnowszej nakładki systemowej – Samsung Experience 9.0.

Samsung Galaxy S8+

Polska jest jednym z zaledwie kilku krajów w Europie, w których uruchomiony zostanie program testowy. W Polsce, program beta testów rusza już dzisiaj, a dołączenie do niego możliwe jest za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Samsung Experience 9.0, oparty na Android Oreo, przynosi wiele nowych funkcji i usprawnień, w tym w zakresie wielozadaniowości, współpracy z innymi urządzeniami czy doświadczeń użytkownika. Wśród najważniejszych wymienić można m.in.: parowanie aplikacji, które można wywołać jednocześnie, przy pomocy jednego skrótu na ekranie smartfonu, nowe dodatkowe opcje dla aplikacji czy jeszcze lepsze zarządzanie wielozadaniowością.

Samsung Experience 9.0 to także zmiany w warstwie wizualnej, w tym personalizacja wyglądu powiadomień, nowe style zegarów w trybie blokady i Always On Display czy automatycznie dostosowanie kolorów ekranu blokady do użytej tapety.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Smartwatch od Tag Heuer wyceniony

Posted by - 1 maja 2015 0
Jakiś czas temu informowaliśmy o decyzji szwajcarskiego producenta zegarków premium odnośnie stworzenia wspólnie z Google oraz Intel swojego pierwszego smartwatcha.…

Oppo A83 oficjalnie

Posted by - 27 grudnia 2017 0
Oppo nie próżnuje, dopiero co was informowaliśmy o prezentacji dwóch nowych modeli smartfonów, a już mamy wieści o kolejnym – Oppo…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *