Relic Entertainment kończy wsparcie dla Dawn of War 3

285 0
Studio Relic Entertainment ogłosiło dzisiaj, że kończy wsparcie dla gry Warhammer 40K: Dawn of War 3, tym samym oznacza to, że do gry nie zawita już żadna dodatkowa zawartość.

Dawn of War 3 było niezwykle wyczekiwaną produkcją, premiera gry ostudziła jednak zapał nawet najwierniejszych fanów uniwersum. Przedstawiciele studia przyznali, że gra nie spełniała oczekiwań graczy i sprzedała się znaczenie poniżej oczekiwań. W związku z tym, twórcy nie mogą sobie pozwolić na dodatkową pracę nad projektem, którego już się nie da uratować.

Relic pomimo porzucenia Dawn of War 3 na brak zajęć narzekać nie może. Studio swoje wysiłki skupia obecnie nad czwartą częścią Age of Empires dla Microsoftu oraz niezapowiedzianym jeszcze projektem.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Rewolucja w ochronie ekranów

Posted by - 24 kwietnia 2019 0
Kwoty, jakie musimy zapłacić za flagowe smartfony, dochodzą już do kilku tysięcy złotych. Smartfonowych konsumentów możemy podzielić na dwie grupy.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *