Przechodzące gigabajty Red Bull Mobile

2680 0
Nowy rok, nowe oferty. Tym razem nowości przedstawił „mniejszy brat Play”. Jest w nich sporo zmian, w tym takie, które sprawiają, że Red Bull Mobile wchodzi w zupełnie inny segment rynku. W takich sytuacjach zawsze powstaje pytanie, że nie będzie tarć z ofertami Play.

Czasami można się zastanawiać po co tzw. druga marka i nagłe zmiany w strategii, skoro można było wprowadzić to do regularnej oferty jako oddzielną taryfę. Ale cóż, utarło się, że oddzielna marka to zupełnie inna grupa docelowa. Wiele razy okazywało się, że pomimo początkowych deklaracji różnice się zacierały, ale nie zmienia to faktu, że każdy działający w Polsce operator infrastrukturalny ma swoją drugą markę.

Tym razem zmiany dopadły Red Bull Mobile, określaną jako „drugą markę” Play, choć tak naprawdę operator odżegnuje się od takiego określania RBM, na rzecz współpracy partnerskiej.

Dla bogatych i nie tylko

Pierwsza z poważniejszych zmian to jedna z tych nowości, która sprawia, że początkowe założenia i grupa docelowa przy uruchomieniu Red Bull Mobile pozostały wspomnieniem. Chodzi o abonament Premium. Kosztuje miesięcznie 199 zł, a wabikiem mają być „Supersmartfony Premium” (iPhone7 32 GB, Sony Xperia XZ Premium lub Samsung Galaxy S8). Oczywiście obejmuje rozmowy, internet, SMS-y i MMS-y bez limitów, muzykę Tidal, czteropak napoju energetycznego Red Bull co miesiąc i do wyboru elektroniczny gadżet (powerbank lub hardcase). Umowę podpisuje się na 24 miesiące.

Nowością również są przechodzące gigabajty (maksymalnie na kolejne dwa miesiące). Np. przy ofercie bez telefonu za 29 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 10 GB transmisji danych miesięcznie. To właśnie one, jeśli nie zostaną wykorzystane w trakcie miesiąca, przechodzą na kolejny i potem jeszcze jeden.

W ofercie ze smartfonem, która także obowiązuje przez 24 miesiące, dostępne są smartfony: LG Q6, Motorola G5S Plus i Xiaomi Redmi Note 5A Prime DS. Abonament zależny jest od wielkości pakietu transmisji danych. I tak za 49 zł miesięcznie otrzymuje się 10 GB, za  69 zł – 15 GB, a za 89 zł – 25 GB. Tu również rozmowy, SMS-y i MMS-y są bez limitu, obowiązują także przechodzące gigabajty.

Nowością są przechodzące gigabajty

W ofercie pre-paid o nazwie „Nowa energetyczna oferta na kartę” pojawił się 30 dniowy starter obejmujący ważność konta przez 30 dni, nielimitowane rozmowy i SMS-y, 20 GB do transmisji danych, a także bonusy za doładowania. Z kolei  „Nowa energetyczna oferta internet na kartę”, to 50 GB na start, pakiet rozmów, darmowe SMS-y i MMS-y, ale za to roczna ważność konta.

Nowe taryfy będą dostępne od 22 lutego.

 

 

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *