Poznaliśmy datę premiery Huawei P20!

457 0
Choć obecnie oczy wszystkich technologicznych maniaków zwrócone są w stronę Barcelony to okazuje się, że równie ciekawe rzeczy dzieją się poza stolicą Katalonii. Huawei zdradziło datę premiery swojego najnowszego flagowca – P20!

Początkowo spekulowano, że Huawei pokaże swój flagowy model podczas targów MWC, tam jednak chiński producent zaprezentował „tylko” laptopa – MateBook X Pro oraz rodzinę tabletów – MediaPad M5. Sugerowano również, że brak modelu P20 spowodowany był tym, że Huawei chciało uniknąć konfrontacji z Samsungiem Galaxy S9.

To wszystko nie ma już znaczenia, bowiem zaproszenia rozsyłane do przedstawicieli prasy oraz krótki teaser opublikowany przez chińskiego producenta zdradzają, że 27 marca w Paryżu zaprezentowany zostanie Huawei P20. Pojawiają się pogłoski, że smartfon może otrzymać potrójny aparat główny!

Co ciekawe, 27 marca dojdzie do bratobójczej walki pomiędzy chińskimi producentami. Tego samego dnia co Huawei P20 zaprezentowany zostanie Xiaomi Mi Mix 2S.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nintendo Switch przebojem?

Posted by - 17 stycznia 2017 0
Nintendo dopiero co oficjalnie przedstawiło swoją najnowsza konsolę a ta już została wyprzedana na wielu rynkach. Będzie problem z dostaniem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *