Polskie „Castle of Heart” w złocie!

1388 0
Krakowskie studio 7LEVELS poinformowało, że zakończyło produkcję gry „Castle of Heart”, tym samym produkt szykowany jest już do przyszłorocznej premiery.

„Castle of Heart” jest platformową grą akcji przeznaczoną wyłącznie na Nintendo Switch. Prace produkcyjne tytułu zostały zakończone, a gra trafiła do certyfikacji Nintendo. Oto co do powiedzenia na ten temat ma Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS:

„Produkcja „Castle of Heart” została zakończona i tytuł obecnie oczekuje na certyfikację przez Nintendo. Ze względu na nasze dotychczasowe doświadczenie zgromadzone przy testowaniu gier innych producentów na różnych platformach, jesteśmy przekonani, że proces certyfikacji „CoH” przebiegnie sprawnie i pozwoli nam na wprowadzenie gry do sprzedaży w zakładanym wcześniej terminie”

Głównym protagonistą „Castle of Heart” jest rycerz zamieniony w kamień przez czarnoksiężnika. Niegodziwiec nie tylko zamienił bohatera w kamień, ale również porwał jego ukochaną. Uratowanie jej i dokonanie zemsty na magu będzie głównym wątkiem historii. Twórcy podkreślają, że czerpali inspiracje z klasycznych produkcji popularnych w latach 90’.

„Castle of Heart” trafi na rynek w pierwszym kwartale 2018 roku. Przedział cenowy „Castle of Heart” ustalono na 15-20 USD/EURO.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Dwie nowości u "Czwartego"

Posted by - 23 lutego 2015 0
Play wprowadził kolejne dwie nowości do swojej oferty. Pierwszą z nich jest BlackBerry Classic. To nowoczesny smartfon nawiązujący designem do kultowych…

Co groziło klientom Orange

Posted by - 11 października 2019 0
Próby wyłudzenia danych stanowiły ponad 2/3 cyberzagrożeń (67%) wykrytych w sieci Orange. Na drugim miejscu było oprogramowanie typu adware, zasypujące…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *