Pojazd elektryczny DGM ES-10 już niedługo w sprzedaży

642 0
Firma DGM prezentuje nowość w swoim portfolio – samopoziomujący osobisty pojazd elektryczny.

DGM ES-10
DGM ES-10

Model ES-10 może osiągnąć maksymalną prędkość 16 km/h. Pojazd jest napędzany dwoma silnikami umiejscowionymi w kołach (o średnicy 10 cali), każdy o mocy 350W. Zasilanie całości zapewnia wbudowana litowo-jonowa bateria o pojemność 4400 mAh, z którą możemy przejechać około 15-20 km. Maksymalny udźwig urządzenia wynosi 120 kg. Choć pojazd przeznaczony jest głównie do jazdy po płaskim podłożu to bez problemu pokona wzniesienia pod kątem 20 stopni. Urządzenie posiada również dedykowaną aplikację w języku polskim, dzięki której możemy ustawić i sprawdzić parametry jazdy oraz sterować zdalnie urządzeniem. Dostępna jest ona do pobrania w Google Play i App Store.

Na uwagę zasługuje również oświetlenie LED, które zwiększą naszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

„Nasz samopoziomujący pojazd z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowych technologii. Dzięki niemu będzie można szybciej i przyjemniej pokonać trasę do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Sterowanie nim jest bardzo proste. Użytkownik stoi na specjalnym podeście, a pomiędzy nogami ma drążek, który ułatwia „kierowanie” pojazdem. Aby jechać do przodu, wystarczy pochylić stopy w tym kierunku. Wyprostowanie zatrzymuje pojazd. Myślę, że każdy opanuje taką jazdę bez większych trudności” – Krystian Zieliński, Doradca Zarządu DGM odpowiedzialny za dział sprzedaży w Polsce.

Pojazd elektryczny DGM ma wymiary 30x48x68 cm i waży 13,5 kg. W zestawie znajduje się ładowarka. ES-10 będzie dostępny od kwietnia w supermarketach Auchan.

DGM ES-10
DGM ES-10

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

LG wycofuje się z Chin?

Posted by - 6 lutego 2018 0
LG ma sporo cierpliwości do swojego działu mobilnego, który przynosi straty już jedenasty kwartał z rzędu! Dzisiejsze informacje sugerują, że…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *