Plecaki i torby Canyon – do garnituru i casual

196 0

Canyon_

Canyon prezentuje kolekcję stylowych toreb do notebooków, plecaków oraz etui ochronnych do tabletów o różnych przekątnych ekranu. Akcesoria zaprojektowano zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w stylu casual oraz biznesowej elegancji.

etui_Canyon

– Wielu użytkowników mobilnej elektroniki boryka się z problemem doboru właściwego akcesorium do transportu i przechowywania drogocennego i podatnego na zarysowania sprzętu. Ważne zatem, aby plecak, torba czy etui nie tylko spełniało funkcję ochronną, ale także było wygodne i pasowało do stylu danego użytkownika czy wykonywanego zawodu – ocenia Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

plecak_Canyon

Nowe akcesoria Canyon przeznaczone do przenoszenia urządzeń mobilnych wykonano z wytrzymałych materiałów, mogących udźwignąć obciążenie do 10 kg oraz odpornych na zmiany temperatur i działanie innych czynników atmosferycznych. Producent gwarantuje niezakłóconą pracę suwaków otwierających i zamykających dostęp do przestrzeni bagażowej na poziomie 5 000 razy. Ponadto dzięki wyściółce z mikrofibry urządzenie znajdujące się w torbie lub plecaku przetrwa niespodziewane upuszczenie akcesorium przez właściciela. Zaletą jest także możliwość bezpiecznego uprania torby czy plecaka w pralce bez uszczerbku na fakturze materiału. Najwyższe europejskie standardy potwierdzają certyfikaty ROHS oraz CE.

torba_podróżna

Produkty dostępne w sieci Media Markt, Saturn, Morele.net w cenach od 49,99 do 119,99 zł.

torebka

źródło: Canyon

Related Post

Nowości od QNAP

Posted by - 19 września 2019 0
Producent serwerów NAS przygotował całą gamę nowych produktów i oprogramowania. W ofercie firmy pojawiła się nowa seria NAS-ów 5 GbE…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *