Pierwsza karta microSD o pojemności 512 GB – staje się faktem

520 0
Z roku na rok możemy obserwować wzrost pojemności różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do magazynowania danych. Jednym z najczęściej wykorzysytywanych formatów są karty microSD, wśród których pojawił się nowy lider o pojemności aż 512 GB.

Karta microSD marki Integral Memory jest obecnie najbardziej pojemnym nośnikiem danych w swojej kategorii. Dotychczasowy lider stworzony przez SanDisk mógł się pochwalić „tylko” 400 GB pojemności. Warto tu jednak dodać, że karta marki SanDisk może się pochwalić prędkością zapisu danych na poziomie 100 MB/s, natomiast karta Integral Memory 80 MB/s.

Producent nie zdradził jeszcze ceny swojego produktu, tanio jednak z pewnością nie będzie. Kolos od SanDisk’u to wydatek około 1000 złotych! Karta od Integral Memory trafi do sprzedaży w lutym.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Blackview A8 Max ogłoszony!

Posted by - 2 sierpnia 2016 0
Blackview zaprezentowało właśnie najnowszy dodatek do swojego portfolio czyli Blackview A8 Max. Blackview A8 Max zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *