Overkill’s The Walking Dead ze zwiastunem i datą premiery!

311 0
Twórcy znakomitego PayDay – studio Overkill Software wreszcie ujawniło pierwsze szczegóły na temat kooperacyjnej produkcji w świecie The Walking Dead.

Overkill’s The Walking Dead powstaje w bólach już od kilku lat, twórcy do tej pory nie ujawnili żadnych materiałów związanych z grą. Na szczęście właśnie się to zmieniło. Otrzymaliśmy nie tylko pierwszy zwiastun produkcji, prezentujący jednego z głównych bohaterów – Aidena, ale poznaliśmy również przybliżoną datę premiery.

Najnowsza produkcja studia Overkill Software przeniesie nas do Waszyngtonu opanowanego przez nieumarłych. Gra zaoferuje nam czterech wyjątkowych bohaterów. Każdy z nich posiadać będzie inny zestaw umiejętności oraz styl rozgrywki. Twórcy zapowiadają, że otrzymamy bardzo dużą swobodę podczas zabawy, tylko od nas zależeć będzie czy zdecydujemy się na ciche działanie, czy akcje w stylu rambo.

Overkill’s The Walking Dead zadebiutuje w ostatnim kwartale 2018 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Polska premiera Nokii 8

Posted by - 6 września 2017 0
Jutro (7 września) firma HMD Global oficjalnie zaprezentuje swój flagowy model smartfona – Nokię 8. Będzie to polska premiera urządzenia.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *