OnePlus X – metal, szkło i ceramika

124 0

OnePlus X – to nowy model chińskiego producenta. Tym razem jednak, ponad czystą specyfikację techniczną stawia on stylistykę.

Producent chce pokazać, że jest w stanie zbudować smartfon używając do tego szlachetnych materiałów.

Wersja Onyx więc pokryta jest szkłem, zaś jej boczną ramkę wykonano z metalu. Jest to także najcieńszy i najlżejszy model OnePlus. Waży zaledwie 140 g. i ma 6,9 mm. grubości.

oneplus-max-main

Oprócz Onyxa istnieje także wersja bardziej odporna na uszkodzenia, w  której tylny szklany panel zastąpiono ceramicznym.

Pomimo że model nie ma być fajerwerkiem technologicznym, jego specyfikacja nie pozostawia wiele do życzenia. Urządzenie oparto na chipsecie Snapdragon 801, wbudowano 3GB RAM, zaś do robienia zdjęć posłużyć mają przednia kamera o rozdzielczości 8MP, oraz tylna z  matrycą 13MP. Ekran smartfona liczy 5″ i 1080p. i jest wykonany w technologii OLED.

Wersja Onyx ma być dostępna od 5 listopada w cenie ok 200 funtów.

Wersja ceramiczna zaś ujrzy światło rynku 24 listoapad i zostanie ograniczona do 10.000 egzemplarzy. Jej cena zas ma wynosić ok 270 funtów.

Related Post

CyberTarcza Orange

Posted by - 16 kwietnia 2015 0
Orange zaprezentował CyberTarczę, czyli nowe bezpłatne rozwiązanie, które zapewni większe bezpieczeństwo w sieci użytkownikom Neostrady. Umożliwi ona wykrycie większości potencjalnych…

Gamingowy pokaz Acera

Posted by - 4 września 2015 0
Wideorelacja z konferencji firmy Acer na targach IFA 2015 w Berlinie. Link do wideorelacji znajduje się tutaj źródło: Technikalia.tv

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *