OnePlus 6 ze Snapdragonem 845!

407 0
W jednym z ostatnich wywiadów CEO firmy OnePlus – Pete Lau, zdradził wiele ciekawych informacji na temat przyszłego flagowca firmy – OnePlus 6.

OnePlus 5T
OnePlus 5T

Prezes OnePlus potwierdził wcześniejsze plotki – OnePlus 6 napędzany będzie przez układ Qualcomm Snapdragon 845, co ciekawe Pete Lau stwierdził również, że jego firma wybrała ten procesor ponieważ nie ma specjalnie innego wyboru. Z wywiadu dowiedzieliśmy się również, że premiera urządzenia nastąpi pod koniec drugiego kwartału 2018 roku.

Jeśli chodzi o przyszłość marki i kolejne tegoroczne modele to Pete Lau był bardzo enigmatyczny i stwierdził jedynie, że nie jest pewien czy ujrzymy w tym roku drugi smartfon z logiem OnePlus. Coś musi być na rzeczy bowiem Carl Pei – inny z decydentów chińskiego producenta, stwierdził we wcześniejszym wywiadzie, że firma nie myśli o stworzeniu modelu OnePlus 6T.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Microsoft po nowemu

Posted by - 21 września 2019 0
W nowym biurze Microsoft Maria Skłodowska-Curie mogłaby osiągnąć więcej – to hasło przewodnie polskiego oddziału Microsoftu. A o co dokładnie…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *