Oddział mobilny LG ma nowego szefa

552 0
Od 1 grudnia oddział mobilny LG będzie miał nowego szefa – pana Hwang Jeong-hwan’a, który zastąpi na tym stanowisku Juno Cho. Nowy lider chce stawiać na innowacyjność.

LG V30
LG V30

Hwang Jeong-hwan był do tej pory głównodowodzącym oddziału LG zajmującego się domową rozrywką. Nowy szef oddziału mobilnego woli stawiać na kreatywne i innowacyjne produkty, a nie na takie, które zorientowane są głównie na wysoką sprzedaż.

Zmiana personalna na najwyższym stanowisku w dziale mobilnym to jasny sygnał od władz firmy, że chce ona tchnąć w niego nowe życie.

Choć koreański producent może być zadowolony ze swojej ogólnej działalności to dział odpowiedzialny za urządzenia mobilne od lat nie generuje zysków. Czy nowa wizja i przywództwo pana Hwang Jeong-hwan’a wystarczą, żeby poprawić kondycję finansową działu? O tym najwcześniej przekonamy się za kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

100 giga od Play na święta

Posted by - 10 grudnia 2019 0
„Czwarty” operator zaproponował abonentom mikołajowe „paczki”. Zawierają one do 100 GB danych. Prezent otrzymają osoby z abonamentem (zarówno indywidualnym jak…

Przygotuj auto do zimy

Posted by - 21 listopada 2022 0
Niektórym z nas trudno się pogodzić z faktem, że jesień dobiegła końca i roztacza się przed nami zimowa aura. Póki…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *