Oczyszczacze powietrza Go4Fresh pomogą nam zadbać o czyste powietrze

240 0
Zanieczyszczone powietrze staje się w Polsce coraz większym problemem, który nasila się w okresie zimowym. Jak podają Dane Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Polsce smog powoduje przedwczesną śmierć prawie 45 000 ludzi rocznie.

Go4Fresh

Alergia, astma i wiele innych chorób układu oddechowego to skutki smogu, który na stałe wpisał się w zimowy krajobraz polskich aglomeracji. W rankingu dziesięciu najbardziej zanieczyszczonych miast Europy aż sześć znajduje się w Polsce! Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Nowy Sącz i Kraków – te miasta figurują na liście sporządzonej przez Europejską Agencję Ochrony Środowiska.

Chcąc zadbać o własne zdrowie warto rozważyć zakup nowoczesnych, wydajnych oczyszczaczy powietrza marki Go4Fresh, które potrafią wychwycić i wyfiltrować z pomieszczenia aż 99,97% mikrocząsteczek stałych, takich jak kurz i pyłki. Urządzenia bazują na wielowarstwowych filtrach, które tworzą swoisty ekosystem zdrowia dla Twojego domu. Wymienne filtry „aktywny węgiel” oraz HEPA zatrzymują drobne pyłki i cząsteczki sadzy, a także absorbują uciążliwe zapachy tytoniu i dymu. W kolejnym etapie generator plazmowy redukuje zarodki pleśni, mikroby, bakterie i wirusy. Następnie z tymi zarazkami rozprawia się filtr TiO2 oraz lampa UV, unicestwiając je. W ostatniej fazie pracy oczyszczacz generuje przyjemny zapach Powietrze jest już czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia.

źródło: informacja prasowa

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Sieć 5G Plusa daje radę

Posted by - 19 czerwca 2020 0
SpeedTest.pl pokusił się o zbadanie prędkości transmisji danych w sieci 5G. Na pierwszy ogień poszedł Plus, ale trudno podejrzewać, że…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *