Nubia N3 z baterią o pojemności 5000 mAh zaprezentowana!

398 0
Nubia – submarka ZTE, zaprezentowała na konferencji w Chinach nowy smartfon – Nubię N3. Jednym z kluczowych elementów specyfikacji urządzenia jest potężna bateria o pojemności 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.

Nubia N3
Nubia N3

Nubię N3 wyposażono w 5,99-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli i proporcjach 18:9. Za wydajną pracę urządzenia odpowiedzialny będzie procesor Qualcomm Snapdragon 625, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 64 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą kart micro SD.

W nowym smartfonie chińskiego producenta nie zabrakło oczywiście podwójnego aparatu głównego (producent nie podał jeszcze dokładnej rozdzielczości), 16 Mpix kamerki do selfie czy czytnika linii papilarnych. Całość działa pod kontrolą systemu Android 7.1 Nougat z nakładką systemową Nubii.

Choć smartfon ma trafić do sprzedaży już 24 marca to producent wciąż nie ujawnił jego ceny.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Coraz groźniejsze SMS-y

Posted by - 31 maja 2022 0
Badania telemetryczne przeprowadzone przez firmę Bitdefender zidentyfikowało mobilne aplikacje najczęściej używane do rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania oraz potencjalnie niechcianych programów.  Bitdefender…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *