Nowy Honor 7

123 0

Honor 7

Marka Honor zaprezentowała europejską wersję swojego flagowego smartfona Honor 7. Smartfon w całości wykonany z metalu został zaprojektowany do użytku jedną ręką, zawiera wiele innowacyjnych funkcji i multimediów obsługiwanych przez dedykowany im inteligentny przycisk oraz czytnik linii papilarnych.

 

W pełni metalowy korpus Honora 7 jest pokryty powłoką ceramiczną. Metaliczny czytnik odcisku palca w Honor 7 pozwala na szybkie uwierzytelnienie odcisku palca pod każdym kątem, a także posiada zdolność samodzielnego uczenia się.  Funkcja pozwala zwiększyć dokładność skanowania, dzięki subtelnemu ponownemu zapisowi zarejestrowanych odcisków palców podczas użytkowania. Czytnik obsługuje również intuicyjne sterowanie gestami, które pozwala użytkownikom robić wszystko, od odbierania połączeń do robienia zdjęć.

Honor 7 zasilany jest przez inteligentny HiSilicon ośmiordzeniowy procesor Kirin 935 z A53 oraz 3GB pamięci RAM i 16GB pamięci ROM. Jego płytka z obwodami elektrycznymi w kształcie litery L eliminuje możliwość przegrzania. Jeśli chodzi o łączność, technologia Huawei Signal+ i przemyślana konstrukcja podwójnej anteny umożliwia odnajdywanie sieci z silniejszymi sygnałem w 80-krotności średniej prędkości podobnych urządzeń.

Tylny aparat ma 20 MP który zasilany jest przez czujnik Sony IMX 230 i technologii PDAF Honor, pozwalający na szybkie ustawianie ostrości, która umożliwia przysłonie obiektywu f/2.0 uchwycić uderzająco żywe obrazy w zaledwie 0.1 sekundy. Przednia 8MP kamera oferuje szerokokątną f/2.4 przysłonę obiektywu i wbudowaną lampę błyskową LED. 

źródło: Honor

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *