Nowości Jabra w AB

153 0

Jabra SPEAK 810

AB rozszerzył swoją ofertę rozwiązań Jabra o produkty serii SPEAK. W ofercie AB pojawiły się zestawy Jabra SPEAK 510 oraz Jabra SPEAK 810. Pierwszy zestaw dedykowany jest wykorzystaniu osobistemu – w biurze, domu, w drodze. Drugi to w pełni profesjonalny zestaw umożliwiający współpracę do 15 osób w jednym pokoju konferencyjnym.  Obydwa współpracują z komputerami PC, tabletami lub smartfonami oraz wszystkimi urządzeniami Bluetooth.

Produkty z serii Jabra SPEAK to  łatwe w konfiguracji zestawy głośnomówiące do współpracy i prowadzenia rozmów biznesowych z najwyższą jakością dźwięku. Dzięki zestawom z tej serii każde pomieszczenie lub przestrzeń można zamienić w pokój konferencyjny. Wykorzystanie mikrofonów dookólnych oraz rozwiązania ZoomTalk (zaawansowane mikrofony kierunkowe wychwytujące ludzki głos i wyciszające szumy otoczenia) gwarantuje najwyższą czystość dźwięku i wysoki komfort prowadzonych rozmów.

źródło: AB

Jabra SPEAK 510

 

Related Post

40 lat spamu

Posted by - 2 lipca 2019 0
Chyba nikt tego nie lubi. Nie pomagają filtry antyspamowe, zapory itp. Zawsze jakiś niepożądany mail się do skrzynki przedostanie. Spam…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *