Nowości Archos na CES

133 0

Archos Diamond

Archos wprowadził do oferty nowych tabletów i smartfonów z łącznością LTE, które zostaną zaprezentowane podczas targów elektroniki użytkowej CES 2015. 

 Archos Diamond bazuje na ośmiordzeniowym procesorze i oferuje 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej na potrzeby użytkownika. Dodatkowo wyposażony został w aparat 16 MP. Dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi Full HD opartemu na matrycy IPS i szybkiej łączności LTE, pozwoli na swobodne granie w gry i oglądanie filmów w każdym momencie.

Tablet 80b Helium to urządzenie z LTE i ceną poniżej 600 zł. Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5GHz. Dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu i wbudowanemu modemowi 4G pozwoli na ściągnięcie filmu w niecałe 3 minuty i obejrzenie go w wersji HD. 

 

Firma  zapowiada rozszerzenie swojej oferty o jeszcze więcej urządzeń w standardzie 4G oraz aktualizację istniejących smartfonów z serii Helium: 45b, 50b i 50c, a także wprowadzenie modeli tabletów 70 i 101 Helium. Wszystkie urządzenia dostępne będą w atrakcyjnych cenach.

źródło: Archos

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *