Nowe rozszerzenie do Grim Dawn – Forgotten Gods, zapowiedziane!

506 0
Grim Dawn, za którego stworzenie odpowiada studio Crate Entertainment, doczeka się drugiego dodatku – Forgotten Gods. Rozszerzenie zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Grim Dawn to wyjątkowo udany przedstawiciel gatunku Hack&Slash. Gra powstała dzięki udanej akcji na Kickstarterze, gdzie twórcy prosili o 280 tysięcy dolarów, a udało im się zebrać blisko 540 tysięcy!

Grim Dawn: Forgotten Gods jest drugim po „Ashes of Malmouth” rozszerzeniem do gry. Tym razem twórcy zabierają nas w poza granice Imperium Erulan, gdzie zwiedzimy m.in.: gorące pustynie, wulkaniczne pustkowia, jak i liczne ruiny miast. „Zapomniani Bogowie” zaoferują nam nowy rozdział w historii Grim Dawn, jak również: setki nowych przedmiotów, nowy tryb rozgrywki, nowych przeciwników oraz całe mnóstwo mniejszych i większych poprawek.

Prace nad dodatkiem już trwają i powinien on zadebiutować w drugiej połowie 2018 roku. Twórcy zapowiedzieli, że niebawem zdradzą więcej szczegółów na temat zawartości rozszerzenia.

Jeśli wychowaliście się na pierwszych dwóch odsłonach Diablo czy Titan Quest, to warto sięgnąć po Grim Dawn już teraz. Gra jest dostępna m.in. na Steamie.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *