Nowa gra z serii Might & Magic zapowiedziana!

315 0
Ubisoft zapowiedział właśnie nowy rozdział w historii serii Might & Magic. Już w maju na urządzenia mobilne z Androidem lub iOS-em trafi Might & Magic: Elemental Guardians.

Might & Magic: Elemental Guardians to połączenie gry RPG i strategii turowej. Już na starcie otrzymamy dostęp do blisko 400 sojuszników, których, po uprzednim zdobyciu, będziemy mogli rozwijać i ulepszać. Nasze drużyny będziemy mogli sprawdzić w licznych trybach pve (kampania, bitwy z bossami) lub pvp. Twórcy już teraz zapowiadają, że w grze regularnie pojawiać się będą eventy z wyjątkowymi nagrodami. Nie zapomniano również w wsparciu dla gildii (dodatkowe nagrody i zadania). Wszystko to utrzymane jest w „lekkiej” kreskówkowej oprawie.

Might & Magic: Elemental Guardians stanie się pierwszą odsłona kultowej serii, która trafi na urządzenia mobilne, za jej przygotowanie odpowiada studio Ubisoft Barcelona Mobile. Data premiery? 31 maj 2018, jednak już teraz możecie się wstępnie zarejestrować na oficjalnej stronie gry. Elemental Guardians będzie grą darmową z mikropłatnościami.

Might & Magic: Elemental Guardians

Might & Magic: Elemental Guardians

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Szybki i bezprzewodowy

Posted by - 6 lutego 2015 0
Orange wprowadził do sprzedaży dwa nowe modemy do domowych sieci wi-fi: Orange FunBox 2.0 oraz Orange Modem Wi-Fi. Obydwa urządzenia wykorzystują…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *