Nokia 4 otrzyma Snapdragona 450?

340 0
Nokia ma za sobą znakomity rok 2017. Fiński producent zamierza kontynuować dobrą passę i coraz częściej możemy trafić na informacje dotyczące kolejnych modeli Nokii. Najnowsze informacje sugerują, że Nokia 4 może otrzymać procesor Snpadragon 450.

Spekuluje się, że obecnie trwają prace nad modelami: Nokia 1, Nokia 7 Plus, Nokia 8 (wersja na 2018 rok) i Nokia 4. Ten ostatni miałby otrzymać procesor Qualcomm Snapdragon 450, co automatycznie plasowałoby go w hierarchii producenta nieco wyżej od modelu Nokia 5.

Kiedy możemy spodziewać się oficjalnych informacji na temat Nokii 4? Prawdopodobnie podczas zbliżających się targów MWC. Jednak niewielka liczba informacji jaka „wypływa” na temat tego konkretnego modelu, może oznaczać, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie aby fiński producent był gotów pokazać nam go na żywo.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Cyber Monday w T-Mobile

Posted by - 2 grudnia 2019 0
T-Mobile przedłużyło promocje, które rozpoczęły się w ostatnią środę. Tym razem z okazji Cyber Monday operator oferuje klientom smartfony, tablety…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *