Nintendo Switch Online – niebawem poznamy kolejne szczegóły na temat usługi

292 0
Na temat Nintendo Switch Online wciąż wiemy niewiele. Japoński producent określił już co prawda ceny usługi i przybliżoną datę premiery, ale my wciąż czekamy na więcej konkretów. Te możemy otrzymać już niebawem.

Nintendo Switch Online

Prezydent Nintendo – Tatsumi Kimishima oraz dyrektor – Shinya Takahashi, zdradzili, że członkostwo w usłudze Nintendo Switch Online wiązać się będzie z wieloma interesującymi dodatkami. Panowie na razie nie chcieli zdradzić żadnych szczegółów, ale poprosili o cierpliwość i dodali, że najbliższe ogłoszenie związane z Switch Online będzie warte oczekiwania.

Dla przypomnienia, Nintendo Switch Online to usługa abonamentowa na wzór PlayStation Plus i Xbox Live Gold. Członkostwo uprawnia nas do grania w sieci, jak również (w wypadku Sony i Microsoftu) niesie ze sobą szereg bonusów jak np.: darmowe gry czy zniżki. Switch Online początkowo miało zadebiutować już w 2017 roku, jednak premierę przesunięto na wrzesień 2018. Wiemy już, że abonament na Switchu kosztować nas będzie: 4$ za miesiąc, 8$ za trzy miesiące lub 20$ za cały rok.

Co najchętniej zobaczylibyście w ramach Nintendo Switch Online? Dajcie nam znać w komentarzach.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *