Navitel z nowymi serwerami

617 0
Firma NAVITEL zainstalowała dodatkowe serwery i zwiększyła przepustowość łącz, dzięki czemu uzyskamy szybszy dostęp do aktualizacji map i oprogramowania.

Navitel E700
Navitel E700

Dzięki inwestycji w kolejny sprzęt i szybsze łącza, użytkownicy przenośnych nawigacji samochodowych oraz aplikacji Navitel Navigator będą teraz mogli znacznie szybciej zaktualizować zarówno swoje oprogramowanie, jak i mapy.

Oto co na temat nowej infrastruktury miał do powiedzenia CEO Navitel w Europie – Tobiasz Jankowski:

Nieustannie zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymywali produkty i usługi jak najlepszej jakości. Chcąc ułatwić im łatwy dostęp do programu Navitel Navigator Update Center, zainstalowaliśmy nowy serwer, który pozwala dużo sprawniej pobrać niezbędne aktualizacje i cieszyć się aplikacją Navitel Navigator na wybranych urządzeniach. Pokazujemy tym samym, że opieka posprzedażowa jest dla nas bardzo istotna i dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli i wiedzieli, że mogą na nas liczyć w każdej chwili. Nad aktualnością naszego systemu czuwa ponad 400 osób, dzięki czemu dajemy naszym użytkownikom gwarancję otrzymywania najważniejszych informacji podczas procesu aktualizacji. Dzięki temu właściciele urządzeń marki Navitel mogą podróżować po Polsce i świecie bez obaw o to, czy dotrą bezpiecznie do wybranego przez siebie celu.”

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

20-lecie Wi-Fi

Posted by - 30 maja 2019 0
Dokładnie 20 lat temu temu kilka firm technologicznych stworzyło The Wireless Ethernet Compatibility Alliance (WECA). To wydarzenie uważa się za…

Cubot Max zaprezentowany!

Posted by - 19 lipca 2016 0
Poznajmy Cubot Max czyli największy smartfon w portfolio chińskiego producenta! Obrodziło nam dzisiaj w „6-calowce”, dopiero co pisaliśmy o ciekawym…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *