MyKronoz ZeTime – hybrydowy zegarek dla każdego

504 2
Do portfolio marki MyKronoz trafił wreszcie zegarek hybrydowy ZeTime, który jeszcze przed premierą okazał się prawdziwym hitem.

MyKronoz – producent sprzętu ubieralnego, tworząc swój najnowszy produkt – zegarek hybrydowy ZeTime poprosił o wsparcie na platformie Kickstarter. Producent poprosił o 50 tysięcy dolarów, a przez dwa miesiące zbiórki otrzymał aż 6 milionów dolarów! Już to pokazuje jak ciepło przyjęto pomysł MyKronoz.

MyKronoz ZeTime łączy w sobie mechanizm tradycyjnego zegarka z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach: Regular z kopertą o szerokości 44 mm i paskiem o szerokości 22 mm (wyświetlacz o przekątnej 1,22 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli) oraz Petite z kopertą o szerokości 39 mm i 18 mm paskiem (wyświetlacz o przekątnej 1,05 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli).

Zegarek posiada wbudowany optyczny pulsometr, bez trudu zliczy również nasze kroki, przebyty dystans czy spalone kalorie. Za pomocą modułu Bluetooth 4.2 smartwatch połączymy z naszym smartfonem i będziemy mogli z łatwością odbierać połączenia czy powiadomienia. Jak zapewnia producent wbudowana bateria powinna nam wystarczyć na nawet 30 dni użytkowania!

MyKronoz ZeTime wyceniono na 899 złotych. Zegarek dostępny jest m.in. w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

MyKronoz ZeTime
MyKronoz ZeTime

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowa oferta JA+ Mix

Posted by - 21 marca 2016 0
  Od 22 marca wchodzi w życie nowa oferta JA+ Mix. To oferta z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym…

There are 2 comments

  1. To taki smart watch 😀 mi tam wystarcza jak zegarek wyświetla po prostu godzinę i już 😀 teraz noszę taki sportowy Xonix to i tak dośc wypasione cacko jak na mnie 😛

    Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *