Monster Hunter World najlepiej sprzedającą się grą Capcomu!

204 0
Capcom opublikował dzisiaj najświeższe informacje dotyczące sprzedaży Monster Hunter World. Japoński producent ma powody do zadowolenia, bowiem najnowsza odsłona serii trafiła już do 7,5 miliona graczy, stając się tym samym nie tylko najlepiej sprzedającą się odsłoną Monster Hunter, ale gier wydawanych przez Capcom w ogóle!

Siedem i pół miliona sprzedanych egzemplarzy to wynik tym bardziej imponujący jeśli weźmiemy pod uwagę, że Monster Hunter World zadebiutowało do tej pory tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w tym roku produkcja ma trafić jeszcze na PC-ty. Sprzedaż całej serii Monster Hunter przekroczyła już 48 milionów.

Wciąż nie wiadomo czy Monster Hunter World trafi na Nintendo Switch, choć sami twórcy przyznawali, że szanse na to są znikome (głównie z powodu ograniczeń sprzętowych) to w sieci wciąż aktywna jest duża grupa sympatyków produkcji, która „walczy” o przeniesienie najnowszej odsłony na hybrydową konsolę Nintendo.

Znakomite wyniki sprzedaży w ogóle mnie nie dziwią, Monster Hunter World to znakomity tytuł, który ogrywam niemal codziennie od dnia premiery, a na liczniku gry mam już blisko 150 godzin i końca nie widać, o moich wrażeniach z rozgrywki możecie przeczytać tutaj.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Lenovo pracuje nad Miix 520?

Posted by - 23 listopada 2016 0
Miix 510 to ciekawa hybryda łącząca w sobie zalety tabletu i laptopa, już wkrótce może doczekać się następcy. Według najnowszych…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *