Microsoft zaprasza nas do wzięcia udziału w pirackiej przygodzie!

375 0
Polski oddział Microsoftu poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży specjalnego zestawu konsoli Xbox One S (1 TB) z grą „Sea of Thieves”.

Xbox One S (Sea of Thieves)

W skład zestawu, oprócz konsoli Xbox One S w kolorze białym z dyskiem twardym o pojemności 1 TB i cyfrowej edycji gry „Sea of Thieves”, wejdą również: bezprzewodowy kontroler Xbox (oczywiście w kolorze białym), próbny abonament Xbox Game Pass na 1 miesiąc, abonament Xbox Live Gold na 6 miesięcy oraz kabel HDMI.

„Sea of Thieves” to najnowsza propozycja studia Rare, która zabierze do otwartego świata wypełnionego skarbami, tajemnicami, przerażającymi bestiami oraz oczywiście rumem i dobrą zabawą.  Ta pierwszoosobowa gra akcji pozwoli nam wcielić się rządnych przygód piratów z niespotykana dotąd swobodą.

Zestawy w cenie 1399 złotych, dostępne będą w sklepach stacjonarnych i online sieci: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik, NeoNet i X-Kom, oraz w Sklepie Microsoft, od 20 marca.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nokia powraca!

Posted by - 19 sierpnia 2016 0
To, że legendarny fiński producent wraca do branży wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz poznaliśmy bardziej szczegółowe plany…

Największy iSpot w Polsce

Posted by - 30 marca 2016 0
W tym tygodniu zostanie otwarty największy salon iSpot w kraju. Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller rozpocznie sprzedaż w warszawskim…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *