Meizu E3 zostanie zaprezentowany 6 marca

271 0
Według najnowszych informacji kolejny smartfon chińskiego producenta poznamy już 6 marca. Urządzenie może zadebiutować w dwóch wariantach, a jeden z nich ma być dedykowany graczom.

Meizu E3

Meizu rozesłało zaproszenia do przedstawicieli prasy, co ciekawe paczki, które otrzymali dziennikarze nieco się od siebie różnią. Część zaproszeń zawierało patelnię, na której widniała data wydarzenia i nazwa modelu – E3 G. Spekuluje się, że „G” może być skrótem od „gaming” albo „game”, a sam smartfon miałby być dedykowany graczom.

Nie mniej interesująco prezentują się pozostałe zaproszenia, w których znalazł się kubek stylizowany na obiektyw aparatu, tutaj jednak smartfon oznaczony został jako E3 P. Tutaj „p” może sugerować „photography”, a więc sprzęt skierowany do sympatyków fotografii.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowa taryfa Data Jump w T-Mobile

Posted by - 12 listopada 2015 0
Z myślą o klientach biznesowych aktywnie korzystających z Internetu, T-Mobile przygotował nową taryfę DATA JUMP umożliwiającą bezpłatne współdzielenie pakietu danych między nawet…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *