Meizu 15 Plus na nowych renderach

515 0
Meizu przygotowuje się do 15-lecia istnienia firmy, z tej okazji chiński producent przygotowuje jubileuszowy smartfon Meizu 15 Plus, którego rendery trafiły właśnie do sieci.

Zaprezentowane zdjęcia Meizu 15 Plus ujawniają nam niemal bezramkową konstrukcję urządzenia. Do sieci trafiły również rysunki koncepcyjne, które wskazują na to, że smartfon otrzyma podwójny aparat główny. Spekuluje się, że smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 845 bądź Samsung Exynos 8895. Wielce prawdopodobne, że Meizu 15 Plus otrzyma również 6 lub 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Kiedy Meizu 15 Plus zostanie nam zaprezentowany? Założyciel Meizu – Jack Wong, już wcześniej zdradził, że prezentacji smartfonu możemy się spodziewać na wiosnę 2018 lub nieco wcześniej. Realne daty to zatem końcówka lutego lub marzec 2018.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Posted by - 18 stycznia 2016 0
Właściciele firm handlowych i usługowych, a szczególnie tych z sektora finansowego czy ubezpieczeniowego, stale zadają sobie pytanie: czy ich infrastruktura…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *