Meble do … bezprzewodowego ładowania

132 0

samsung_g925f_001_front_green_emerald_s

Samsung oraz IKEA przy współpracy z Wireless Power Consortium (WPC) zapoczątkowały kooperację, w efekcie której nowa kolekcja mebli i wyposażenia domu IKEA pozwoli użytkownikom Samsung GALAXY S6 i S6 Edge ładować telefony w sposób prostszy i bardziej przyjazny.

IKEA umieszcza moduły  ładowania bezprzewodowego w domowych sprzętach, dzięki czemu szafki nocne, lampy i biurka zamieniają się w stacje ładowania. Zapewnia to współpracę ze smartfonami Samsung GALAXY S6 i ich technologią ładowania bezprzewodowego w dowolnym dostępnym na rynku standardzie. 

Nowa kolekcja IKEI z modułami bezprzewodowego ładowania dostępna będzie od kwietnia 2015 r. w Europie i Ameryce Północnej, a potem także w innych częściach świata. Smartfony Samsung GALAXY S6 i S6 Edge zaprezentowane na Mobile World Congress w Barcelonie pojawią się na globalnych rynkach 10 kwietnia b.r.

źródło: Samsung

Related Post

Moto 360 2.Generacji

Posted by - 9 grudnia 2015 0
Nadchodzi era drugiej generacji Moto 360 – eleganckiej i funkcjonalnej, definiującej na nowo ponadczasowy design. Nowa Moto 360 dostarczy informacji,…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *