LG V30 – nowy wariant kolorystyczny i promocje z okazji Dnia Kobiet

376 0
Panowie, gdybyście zapomnieli (nie radzę), dzisiaj jest Dzień Kobiet. Z tej okazji LG wprowadza na nasz rodzimy rynek smartfon – LG V30 Raspberry Rose, czyli nowy wariant kolorystyczny swojego flagowca. Co więcej, koreański producent wraz z partnerami przygotował wiele ciekawych promocji dla nabywców wyżej wymienionego modelu.

LG V30 Raspberry Rose LG V30 Raspberry Rose

Najnowszy LG V30 Raspberry Rose już od dziś jest dostępny w sklepie internetowym sieci Play oraz w salonach Media Markt i Saturn. Z okazji Dnia Kobiet, LG wspólnie z Partnerami przygotowało promocje, w ramach których każdy kto w terminie od 8 do 11 marca dokona zakupu „malinowego” LG V30, otrzyma atrakcyjny dodatek

Sieć Play w swoich kanałach online wraz z nowym smartfonem LG oferuje voucher o wartości 400zł na produkty Beoplay. Salony Media Markt i Saturn uruchomiły natomiast promocję – LG V30 Raspberry Rose jest teraz dostępny w specjalnej cenie 2799 zł. W obu sklepach, nowi właściciele smartfona LG otrzymają także voucher o wartości 500 zł na kolejne zakupy.

Jeśli szukaliście wyjątkowego prezentu dla swoich Pań to LG V30 Raspberry Rose może być niezłym wyborem. Więcej o LG V30 przeczytacie w naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *