LG rozdaje nagrody z okazji 20-lecia w Polsce

417 0
LG jest obecne na naszym rodzimym rynku już 20 lat, z tej okazji koreański producent przygotował dla nas loterię z atrakcyjnymi nagrodami.

LG OLED SIGNATURE W7
LG OLED SIGNATURE W7

Jeśli wciąż szukacie pomysłu na prezent dla waszych najbliższych to może warto zastanowić się nad produktami LG. Ogłoszona z okazji 20 lat w Polsce loteria to dodatkowa szansa na zdobycie sprzętu.

Loteria urodzinowa potrwa do 31 grudnia 2017, aby wziąć w niej udział należy na stronie www.loteria.20latlg.pl zarejestrować, zakupiony wcześniej, produkt objęty promocją (wszystkie telewizory z tegorocznej linii OLED oraz Super UHD, lodówki typu Side by Side i energooszczędne Combi, pralki i pralko-suszarki parowe Steam i TurboWash, ultrapanoramiczne monitory 21:9, projektory laserowe, klimatyzatory domowe oraz trzy modele smartfonów z ekranami Full Vision: Q6, G6 i V30).

Nagrody, które na nas czekają to m.in.: 65-calowy telewizor OLED SIGNATURE W7, smartfon LG V30 oraz lodówka InstaView. Co więcej, każdego dnia LG losuje jedno zgłoszenie, którego autor otrzymuje smartfon LG G6.

Warto dodać, że wszystkie zgłoszenia nadesłane w czasie trwania akcji, wezmą udział w finałowym losowaniu nagrody głównej: LG Innovation House – pełnego wyposażenia domu w najbardziej zaawansowane produkty LG o łącznej wartości ponad 60 000 zł.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *