Layers of Fear: Legacy trafi na Switcha jeszcze w tym miesiącu

180 0
Studio Bloober Team potwierdziło datę premiery „Layers of Fear: Legacy” na konsoli Nintendo Switch. Gra zadebiutuje w cyfrowym sklepie japońskiego producenta już 21 lutego.

Jak zapewniają przedstawiciele studia Bloober Team „Layers of Fear: Legacy” jest to zremasterowana i zredesignowana wersji gry przygotowana specjalnie na potrzeby Switch’a. W skład „Legacy” wchodzi zarówno podstawowa gra jak i jej rozszerzenie – „Inheritance”.

„Layers of Fear: Legacy” to pierwsza produkcja studia Bloober Team na Nintendo Switch, jej cenę ustalono na 19,99 EURO (około 85 złotych).

Jeśli nie przepadacie za cyfrowymi wydaniami gier, to mamy dla was dobrą wiadomość. „Layers of Fear: Legacy” ukaże się również w edycji pudełkowej, która trafi do sprzedaży po premierze cyfrowej.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Misfit Vapor jednak bez GPS-a

Posted by - 17 sierpnia 2017 0
Pamiętacie jeszcze smartwatch Misfit Vapor, zaprezentowany na tegorocznych targach CES? Jeśli podobnie jak ja byliście nim zainteresowani to ta wiadomość…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *