Kontel zaprasza na świąteczne zakupy

563 0
Firma Kontel oficjalny dystrybutor takich marek jak: Plantronics, Ascom, Yealink, Cardo czy Konftel proponuje na świąteczne prezenty kilka urządzeń, które mogą się przydać zarówno w domu jak i pracy.

Konftel EGO
Konftel EGO

Wśród proponowanych przez dystrybutora prezentów znajdziemy:

KONFTEL EGO – zestaw głośnomówiący Bluetooth + USB

Dla tych, którzy często przeprowadzają telekonferencje, idealnie sprawdzi się osobisty zestaw głośnomówiący Konftel EGO. Pozwala on także słuchać muzyki i jest kompatybilny ze Skype for Business, dzięki czemu można go używać w swoim domowym biurze. Dzięki temu, że jest kompaktowy i przenośny, łatwo zmieści się zarówno w damskiej torebce, jak i wewnątrz aktówki czy plecaka. Można zabierać go także ze sobą na wszystkie wyjazdy służbowe. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, zapewnia doskonały dźwięk, dzięki unikalnej technologii audio OmniSound.

Plantronics Voyager 8200 UC
Plantronics Voyager 8200 UC
PLANTRONICS VOYAGER 8200 UC – słuchawka Bluetooth z aktywną redukcją hałasu (ANC)

Słuchawka Plantronics Voyager 8200 UC spodoba się tym, którzy w pracy cenią sobie przede wszystkim komfort i koncentrację. Jej nowoczesna, stylowa konstrukcja i mikrofon pozbawiony wysięgnika, zapewnią wygodne użytkowanie, a podwójnie sparowany mikrofon oferuje wyjątkową jakość i czystość dźwięku. Dzięki możliwości jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniami, można swobodnie przełączać się pomiędzy telefonem i laptopem. Pozwala ona także cieszyć się ulubioną muzyką przez 24 godziny ze stereofonicznym dźwiękiem.

Torba Socha
Torba Socha
TORBY SOCHA – na laptop, dokumenty, komórkę.

Idealną propozycją dla każdej kobiety będzie torba biznesowa na laptopa marki Socha. To prezent, który nie tylko pomieści wszelkie potrzebne dokumenty, notebooka, smartfona, ale przede wszystkim wyróżnia się designem i jakością. Czarny, lakierowany model to klasyka, która sprawdzi się zarówno w wydaniu oficjalnym, jak również jako codzienna torebka. Ilość przegródek pozwala zorganizować nasze rzeczy w idealnym porządku.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *