Kolejny Samsung Gear będzie miał okrągły ekran

115 0

Samsung ujawnił, że następne SmartWatch będzie jego pierwszym wyposażonym w zaokrąglony kształt – choć przyznam, że zrobił to bardzo cicho.

Zamiast bowiem rozrzucić po sieci setki newsów i zdjęć, opublikował jedynie infografikę będącą zaproszeniem dla programistów, aby w ramach otwartego konkursu rozpoczęli prace nad aplikacjami dla urządzenia.

samsung-gear-watch-rounded

Bardzo małe obrazki aplikacji widoczne na będącym zapowiedzią plakacie Samsunga – od pierwszych partnerów, takich jak Yelp i CNN – przypominają trochę Android Wear na Moto 360 lub LG G Watch R. Jednak sam fakt istnienia SDK zdaje się sugerować niektóre nowe i unikalne funkcje zegarka. Co może również oznaczać, iż będzie to kolejny Gear zaprojektowany aby pracować tylko z telefonami Samsung.

Na razie to tylko spekulacje. Jednak w styczniu, słyszeliśmy już o tak zwanym „Orbis”, czyli projekcie zegarka firmy Samsung, który posiada obrotowy pierścień  – coś na co spółka posiada patent. Podobno, pierścień ten ma być wykorzystywany do nawigacji co zmusza programistów do pisania całkiem nowych aplikacja dla podobnego urządzenia.

Na razi musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać aby zobaczyć, czy kolejna generacja Gear będzie w stanie wstrząsnąć rynkiem i być godnym konkurentem dla wspomnianych wyżej rozwiązań konkurencji. Biorąc pod uwagę co zaprezentował Samsung w kolejnej generacji smartfonów, o smartwatch jestem spokojny.

 

Related Post

Kolejne promocje Neostrady

Posted by - 26 lutego 2015 0
Orange wystartował z kolejną kampanią promującą Neostradę, w której dokłada różne urządzenia po 1 zł.  Tym razem do wyboru są: przenośny…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *