Kingston Canvas – zapowiedziano nową serię kart flash

560 0
Kingston Digital zapowiada nową serię kart flash – Canvas. W jej skład wejdą trzy zróżnicowane warianty kart SD, jak i microSD: Select, Go! i React, tak aby jak najlepiej dopasować się do naszych potrzeb.

Kingston Canvas

Model Canvas Select ma być idealny do kręcenia filmów w jakości HD i wykonywania zdjęć w najlepszych rozdzielczościach zarówno aparatami fotograficznymi, jak i smartfonami. Karty te będą mogły się pochwalić prędkością odczytu do 80MB/s oraz zapisu do 10MB/s. Na rynek trafią Karty SD o pojemności do 128GB oraz karty microSD do 256GB.

Canvas Go! to propozycja dla nieco bardziej profesjonalnych filmowców. Karty z tej serii pozwalają na filmowanie w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K na lustrzankach, dronach czy dynamicznych kamerach. Prędkości sięgać będą nawet do 90MB/s odczytu i 45MB/s zapisu. Dostępne będą karty SD o pojemności do 512GB oraz karty microSD do 128GB.

Canvas React to ostatni z przedstawicieli nowej serii Kingstona. Karty te mają cechować się najwyższymi prędkościami – nawet do 100MB/s odczytu i 80MB/s zapisu. Do naszej dyspozycji otrzymamy Karty SD o pojemności do 256GB oraz karty microSD do 128GB.

Oto co na temat nowej serii powiedział – Valentina Vitolo, EMEA Flash Business Manager w Kingston:

“Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nowe i ulepszone rozwiązania w dziedzinach przechowywania danych, które będą odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Karty Flash Canvas są wytrzymałe, mają duże pojemności i gwarantują szybkie transfery danych, aby zawsze pozwolić uchwycić ważne wspomnienia”.

Oczywiście, co jest już standardem w wypadku marki Kingston, wszystkie karty posiadają dożywotnią gwarancję oraz darmowe wsparcie techniczne. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nokia powróci!

Posted by - 18 maja 2016 0
HMD Global wraz z Foxconnem ogłosiła dziś odkupienie od Microsoftu działu zwykłych telefonów Nokii. Licencja na produkcję będzie ważna przez…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *