iPhone w drewnie i kevlarze? Stylowe etui dla iPhone’a – Woodcessories trafiają do Polski

324 0
Na polski rynek trafiły nowe etui dla iPhone’ów, autorstwa niemieckiej firmy Woodcessories. Nowe akcesoria wyróżniają się stylowym wyglądam (wykonano je z drewna) oraz niestandardową wytrzymałością, osiągniętą dzięki wykorzystaniu kevlaru.

Woodcessories Ecocase Cevlar

Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna, z jakiego je wykonano – do wyboru jest orzech włoski, wiśnia lub bambus. Jak zapewnia producent, każde indywidualne etui jest niepowtarzalne i robione ręcznie, zaś jego wygląd uzależniony jest od struktury i faktury kawałka drewna, z którego je wykonano.

Cechami wspólnymi wszystkich egzemplarzy jest minimalna grubość, wysoka wytrzymałość oraz idealnie dopasowane do smartfonów Apple – wycięcia pod kamery, głośniki, przyciski itp. Co istotne, etui nie przeszkadzają w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów. Grubość osłony nie przekracza 1 mm (co czyni Ecocase Cevlar jednym z najcieńszych etui na rynku), zaś waga to od 23 do 27 g w zależności od modelu iPhone’a).

Przedstawiciele Woodcessories podkreślają, że drewno wykorzystywane do produkcji wszystkich ich produktów pochodzi wyłączenie z ekologicznych upraw w Europie oraz Ameryce Północnej. CO ważne firma używa wyłącznie drewna z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), potwierdzającym, że jest ono pozyskiwane w legalny, odpowiedzialny sposób. Ciekawostka – za każdy sprzedany produkt firma sadzi jedno drzewo.

Etui Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w wersjach dla smartfonów Apple: iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus/7/8/7 Plus/8 Plus oraz najnowszego iPhone’a X , a dostępne w cenach:

  • iPhone 6(s), 7/8, X – 179 zł
  • iPhone 6(s) Plus, 7/8 Plus – 229 zł

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Allview X2 Soul Style już niebawem

Posted by - 9 listopada 2015 0
Allview zapowiedziało debiut kolejnego smartfonu – tym razem modelu Allview X2 Soul Style. Szczegóły, czyli specyfikacja urządzenia, cena i dostępność będzie podana…

Rekordowe Orange VOD

Posted by - 17 kwietnia 2020 0
W świąteczny weekend padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange chętnie oglądali najnowsze produkcje, także te, które…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *