Huawei podsumowuje 2017 rok

560 0
Rok 2017 dobiega końca, jest to zatem idealny moment na podsumowania naszych dokonań w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z takiego założenia wyszli również przedstawiciele Huawei i podzielili się z nami kilkoma ciekawymi informacjami.

Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 Pro

Stojący obecnie na czele Huawei – Hu Houkun zdradził, że w 2017 roku chiński producent rozesłał do sklepów 153 miliony urządzeń z logiem Huawei i Honor. Wynik ten jest około 10% lepszy w porównaniu do roku 2016. Dzięki zwiększonej sprzedaży Huawei umocniło się na trzecim miejscu wśród największych producentów smartfonów na świecie.

Producent nie ma zamiaru spoczywać na laurach i już szykuje się do prezentacji na targach CES 2018. Warto przypomnieć, że Huawei już wcześniej zapowiadało iż ma ambitne plany zostania największym producentem smartfonów na Świecie, a zdaniem przedstawicieli firmy nastąpi do najpóźniej w 2021 roku.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *