Huawei P11 zadebiutuje podczas targów MWC 2018

881 0
Według najnowszych informacji Huawei P11 zostanie zaprezentowany podczas przyszłorocznych targów MWC, które o odbędą się w dniach 26 luty – 1 marca w Barcelonie.
Huawei P10
Huawei P10

Jeden z przedstawicieli Huawei zdradził, że smartfon P11 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany podczas targów MWC 2018. Informacje te potwierdza również branżowy ekspert Evan Blass, co więcej zdradza on również, że Huawei P11 może być sprzętem idealnym dla sympatyków fotografii.

Smartfon jest podobno wyposażony w 40-megapikselowy aparat z trzema obiektywami firmy Leica, które umożliwią nam korzystanie z 5-krotnego zoom’u hybrydowego. Na froncie urządzenia najprawdopodobniej zostanie umieszczony 24-megapikselowy aparat do selfie.

Smaczku całej sprawi dodaje fakt, że Huawei P10 również został zaprezentowany na targach MWC.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

e-Polak i statystyka

Posted by - 29 stycznia 2020 0
Według badań GUS z lat 2015–2019 Polacy chętnie korzystają z e-administracji Korzystanie z e-administracji” to – według GUS – przeglądanie…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *