Huawei na MWC bez flagowców, ale za to z niespodziankami?

285 0
Chiński producent potwierdził już, że na zbliżających się targach MWC nie zaprezentuje swojego najnowszego flagowca. Nie oznacza to jednak, że w Barcelonie Huawei zabraknie. W oficjalnym wpisie na portalu Weibo przedstawiciele producenta zdradzili, że na MWC będą obecni, a co więcej pokażą nam nowe produkty.

Huawei MediaPad M3
Huawei MediaPad M3

Należy pamiętać, że Huawei to nie tylko smartfony, w bogatym portfolio producenta znajdziemy wiele innych ciekawych urządzeń. Spekuluje się, że na MWC możemy zobaczyć nowy tablet – MediaPad M5 – następcę wysłużonego już MediaPad M3. M5 może liczyć na: 8,4-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, procesor Kirin 960, 4 GB RAM oraz preinstalowany system Android 8.0 Oreo.

Drugim ciekawym urządzeniem, które może zostać ujawnione w Barcelonie jest inteligentny zegarek Huawei Watch 3. Huawei ostatnio rejestrowało nowe patenty związane z smartwatchami, więc może być coś na rzeczy.

Czekacie na jakiś produkt od Huawei? Dajcie nam znać w komentarzach co chcielibyście zobaczyć na MWC 2018.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *